قانون جذب

قانون جذبReviewed by مدیرناب on Dec 7Rating:

قانون جذب برای رسیدن به خواسته خود، ابتدا بایستی درخواست کنید، آنچه را مایل به بودنش هستید طلب کنید؛ خانه، رابطه، ثروت، سلامتی و … . سپس بایستی باور کنید که به خواسته خود رسیده اید. در این مرحله ایمان بر روی صحنه ظاهر می شود. جذب تلفیقی ست از ایمان و انتظار. زمانی که این دو دست در دست هم پیش بروند، شما به خواسته خود خواهید رسید.

قانون جذب

الإمامُ الصّادقُ علیه‏السلام:

إذا دَعَوْتَ فَظُنَّ أنّ حاجَتَكَ بالبابِ.

امام صادق علیه ‏السلام:

چون دعا كنى چنین خیال كن كه حاجتت بر در خانه است.

 این است شیوه خواستن!

زمانی که درخواست خود را به خداوند و کائنات عرضه می دارید، دست از استرس و نگرانی بردارید و چنان خیال کنید که گویی خواسته و درخواست شما بر در خانه است.

تا به حال از خود پرسیده اید که چرا زمانی که خواسته ای داریم در مسیر رسیدن به این خواسته هرازگاهی دچار استرس و نگرانی می شویم؟

شک و تردید! شک و تردید نقطه مقابل ایمان و یقین است. زمانی که شما به تحقق خواسته خود تردید داشته باشید، ترس و نگرانی بر زندگی شما سایه خواهد افکند. هرقدر شک و تردید شما در رسیدن به خواسته تان قوی تر باشد، احتمال دستیابی شما به مقصود کمتر خواهد بود. این اتفاق به دلایل مختلفی رخ می دهد. شاید شما خود را شایسته دریافت پاسخی از خداوند و کائنات نمی دانید و شاید هم به قدرت کائنات ایمان ندارید. زمانی که خواسته خود را به جهان و خالق آن اعلام می دارید، مطمئن باشید که خواسته شما از سوی کائنات و خالق آن به بهترین شکل ممکن و در بهترین زمان محقق خواهد شد.

از دست ندهید :  ضمیر ناخودآگاه و توانایی های پنهان آن

در این اثنا سعی کنید منتظر باشید. منتظر رسیدن نشانه ای که گواه بر رسیدن لحظه موعود باشد. سعی کنید تاریخی را برای این منظور مشخص کنید. مثلاً، اگر آرزوی خریدن خودرویی را به کائنات اعلام کرده اید، زمان را نیز در نظر بگیرید و شباهنگام قبل از خواب به خود تلقین کنید که :

تا تاریخ … به خودرو … (مشخصات خودرو موردنظر شما) خواهم رسید.

شما در سرزمین عجایب زندگی می کنید. هیچ چیز در این دنیا غیرممکن نیست. ایمان سست و باور ضعیف ما که نشئت گرفته از دنیای خارج ماست، باعث شده که بسیاری از چیزها را غیرممکن بدانیم. هرازگاهی از دنیای پر سر و صدا خارج فاصله بگیرید و به درون بروید و به این فکر کنید که خداوند چه قدرت هایی را در وجود شما قرار داده است تا که با این نیروها هیچ گاه مجبور نباشید فقدان و کمبود را در دوران عمر خویش تجربه کنید. اما فراموش کردیم آنچه را که به ما ارزانی شده و اینکه چگونه این نیروهایی که در درون ما به ودیعه نهاده شده، فعال کنیم.

تا بدین جا رسیدیم که باید منتظر لحظه تحقق خواسته خود باشیم. نباید اجازه دهیم شک و تردید ما را از مسیر رسیدن به خواسته مان منحرف کند. انتظار میوه درخت ایمان و باور است. زمانی که شما به تحقق خواسته تان باور داشته باشید، بنابراین برای رسیدن به هدف و خواسته خود لحظه شماری می کنید و اما اگر شکی به دل راه دهید، خواسته خود را به کلی از ذهن خویش پاک خواهید کرد. هر روز و شب به خود متذکر شوید که زمان زیادی تا تحقق خواسته تان نمانده است و کائنات مشغول چیدن مهره ها و وقایعی ست که شما را به خواسته تان نزدیک کند. به این وضعیت فکر کنید و آن را با ذهنی روشن باور کنید. پس از سپری شدن زمان کافی برای اعلام قاطع خواسته تان به کائنات، آماده دریافت آرزو و خواسته خود باشید.

از دست ندهید : 

قانون آفرینش

print
Please wait...
ایده

درباره ی مدیرناب

avatar
طراح و مدیر ایده های های برتر ، طراح پروژه و روانشناسی اصول موفقیت ، طراحی وب در همه ضمینه ها --- رضا رسولی

همچنین ببینید

[jw_easy_logo slider_name=”modireweb”] Please wait... روش هایی برای داشتن افکار مثبتجهان ساخته ی آگاهی ذهنهفت باور ...

یک دیدگاه

avatar
مشتریان وفاداردر این لیست نام دوستانی که بیشترین خرید را از سایت داشته اند به ترتیب امتیاز وجود دارد.
مهدی حسینی (3123)محمد فرجی (2700)علیرضا شجاعی(2675)جاوید نوعی(2431)
(behzad esmail (2128مجید خنجری (1608)حجازی (1402)حسین عادلی (1380)
(tadbir.j (1325مهران مشافی (1290)ایمان رجبی مقدم (908)رضا میرزایی (625)
امیر حسین سمیعی (406)(225) khahejamal (98) sh_eh2008مسعود زرندی (54)


درج تبلیغات افزایش درآمد
error: Content is protected !!