دانلود فایل صوتی تحول زندگی

دانلود فایل صوتی تحول زندگیReviewed by رضا رسولی on Dec 20Rating: 5.0

 

دانلود فایل صوتی تحول زندگی

بیش از ۹۰ درصد مغز انسان را ضمیر نا خود آگاه تشکیل می دهد  ، بیشترین یادگیری انسان  در زمان استراحت رخ می دهد ، نیم ساعت قبل از خواب و نیم ساعت بعد از بیدار شدن میزان یادگیری انسان چیزی حدود ۲۰ برابر خواهد بود زیرا در این ساعات ذهن در حالت نا خود آگاه و آلفا  به سر می برد ، که در این حالت باور های انسان شکل می گیرد

چگونه این روش کار می کند؟

این زمان بهترین فرصت برای خود سازی و مثبت اندیشی می باشد زیرا اطلاعات به حافظه بلند مدت انتقال می یابند ، اگر شما  در این ساعات مثبت اندیشی کنید باور های شما نسبت به خودتان مثبت خواهد شد ، احساس اعتماد به نفس خواهید کرد ، روابط عمومی شما بهتر خواهد شد ، درآمد شما بیشتر خواهد شد ، اگر باورهایتان را عوض کنید و مثبت اندیش شوید ،

 

هیپنوتیزم

این فایل های صوتی هیپونیزم تراپی به قدری در ذهن شما تکرار خواهد شد که برای شما به صورت باور در خواهد آمد ، باور به ثروت ، باور به خود بزرگ بینی ، باور به اعتماد به نفس بالا ، باور به موفقیت ، این فایل ها را در موبایل خود بریزید و بارها و بارها به وسیله هدفون گوش دهید و به طرز معجزه آسایی نتایج آن را در زندگی خود ببینید .

فایل های صوتی بی کلام :

فایل صوتی ۱ :   فایل صوتی هیپنوتیزم ضمیر ناخودآگاه  —  اعتماد به نفس

فایل صوتی ۲ :   فایل صوتی هیپنوتیزم  ضمیر ناخودآگاه — حل مشگل ترس و اضطراب

فایل صوتی ۳ :   فایل صوتی هیپنوتیزم  ضمیر ناخودآگاه — آرامش

فایل صوتی ۴ :   فایل صوتی هیپنوتیزم  ضمیر ناخودآگاه — بهبود قلب های شکسته

فایل صوتی ۵ :   فایل صوتی هیپنوتیزم  ضمیر ناخودآگاه —  غلبه بر استرس

فایل صوتی ۶ : فایل صوتی هیپنوتیزم  ضمیر ناخودآگاه —   شجاعت

فایل صوتی ۷ : فایل صوتی هیپنوتیزم   ضمیر ناخودآگاه — بهبود افسردگی

نتایج بدست آمده بعد از مدتی :
درمان ترس
بهبود افسردگی
بهبود اعتماد به نفس
بهبود قلب های شکسته
افزایش موفقیت های مالی و درآمد

فایل های صوتی تحول زندگی

این فایل ها را در  هر زمان که دراز کشیده اید و در حال آرامش هستید به وسیله هدفون گوش دهید و یا هر شب موقع خواب بارها و بارها گوش دهید که به صورت باور در ذهنتان  درآیند امیدوارم همون طور که زندگی من با این آهنگ های تجسمی متحول شد در زندگی شما هم تاثیر گزار باشند.

بسیاری از  روانشناسان این روش را تایید کرده اند که هر چقدر افکار مثبت در ذهن شکل بگیرد به صورت باور تبدیل می شوند  چون به ضمیر نا خود آگاه ذهن انسان می روند که ۹۰ درصد ذهن انسان را ضمیر نا خود آگاه تشکیل می دهد.

این موسیقی های مدیتیشن تراپی احساس خوبی در ذهنتان ایجاد خواهد کرد ،بنابراین سایر اجزای بدنتان متوجه این احساس خوب خواهند شد و زمانی که احساس خوبی پیدا کنید افکار مثبت آرام آرام به ذهنتان خطور خواهند کرد.

منابع فروش : of the pond  ، meditad

کل این مجموعه که به فرمت mp3  می باشند برای تمامی سنین مناسب می باشند ،  قیمت این محصول با ارزش ۵۰۰۰ تومان می باشد که امکان پرداخت به صورت آنلاین با کارت های عضو شتاب فراهم گردیده است.

 

 

فایل صوتی تحول زندگی

۵۰۰۰ تومان

منابع:

hypnotrapy

hypnotrapy wikipedia

 

print

درباره نویسنده

طراح و مدیر ایده های های برتر ، طراح پروژه و روانشناسی اصول موفقیت ، طراحی وب در همه ضمینه ها --- رضا رسولی

مطالب مرتبط

8 دیدگاه

  • نویسنده

   سلام فرهاد عزیز
   این فایل ها را در هر زمان که در آرامش هستید می توانید گوش دهید و بهترین زمان برای گوش دادن به این فایل ها در زمان شب قبل از خواب است که ضمیرناخودآگاه در اوج خود می باشد و ۹۰ درصد ظرفیت مغز فعال می باشد . هرچه تعداد گوش دادن تکرار شود بهتر است . همچنین رفته رفته بعد از ۲۱ روز نتیجه آن را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد موفق باشید.

   View Comment
 • یک تکرار قاطعانه باعث تحول در زندگیتون میشه و با iهدف گذاری مطمئن باشد که در کمتر از ۴ سال به بهترین نتیجه ای که لایقتون هست میرسیبد.
  سربلند و خندان و ثروتمند باشید.

  View Comment
 • واقعا اين فايل ها چه به سرعت عمل مى کنند, درود بر کسى که اين فايل هاى مديتيشن رو اختراع کرد و اثر گذارى در ناخودآگاه رو با اين روش حاصل کرد, صميمانه از مديرناب سپاسگذارم

  View Comment
 • سلام خدمت مدیر ناب عزیز این فایل ها را الان ۲۲ باره گوش کردم تااینجا خیلی از باورهام نسبت به زندگی عوض شده باوردارم چندین بار دیگه گوش کنم خوشبختی سرازیر میشه به زندگیم.

  View Comment
logo-samandehi
There are no products
error: Content is protected !!