خانه / دیجیتال / جنگل مرگ ( ژاپن )
نرم افزار جمع آوری ایمیل

جنگل مرگ ( ژاپن )

جنگل مرگ ( ژاپن )Reviewed by مدیرناب on Oct 20Rating:

جنگل مرگ ( ژاپن )
[ad_1]

اگر در توکیو قدم بزنید و به اطراف توجه کنید با خودتان فکر می کنید که امکان افسرده بودن در این کشور وجود ندارد ولی شما اشتباه می کنید چون امروزه ژاپن یکی از بیشترین آمار خودکشی را در جهان دارد.

در سال ۲۰۱۴- ۲۵.۰۰۰ نفر در سن های ۲۰ تا ۴۴ سال خودکشی کردند و این آمار نشان می دهد که ۷۱ درصد این تعداد را مردان تشکیل می دهد و طی تحقیق توسط سازمان امنیت ملی علت ۶۵ درصد خودکشی ها به خاطر بیکاری گزارش شده است.

در تاریخ ژاپن نمونه های بسیاری از خودکشی به سبک سامورایی ها مشاهده می شود و مردم آن ها خودکشی را گناه نمی دانند و این عمل را تنها به عنوان برداشتن بار مسئولیت از روی دوش خود توصیف می کنند.

می توان گفت که ۹۰ درصد خودکشی ها در جنگل Aokigahara انجام شده. این جنگل که با وسعت ۳.۵۰۰ هکتاری با پوشش وسیعی از درختان یکی از محبوب ترین محل برای خودکشی در سراسر جهان می باشد که امروزه مردم زیادی از کشور های دیگر برای خودکشی به ژاپن سفر می کنند و در صورت وارد شدن به جنگل شما شاهد اجساد زیادی که به روش های مختلف خودکشی کردند خواهید بود.

از دیگر خصوصیات این جنگل این است که قطب نما کار نمی کند و دلیل آن هم میدان مغناطیسی می باشد که در جنگل حاکم است و جنگل به دلیل پوشش گیاهی انبوه خود همیشه تاریک است و احتمال اینکه راه خود را گم کنید کم نیست. ( گم کردن راه = احتمال مرگ)

از دست ندهید :  بهترین های نمایشگاه موتور سیکلت Intermot 2016 به روایت تصویر

Image titleImage result for dead forest japanImage result for suicide forest japanImage result for dead forest japan pictures

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

جنگل مرگ ( ژاپن )

[ad_2] جنگل مرگ ( ژاپن )

لینک منبع

print
avatar

مدیرناب

طراح و مدیر ایده های های برتر ، طراح پروژه و روانشناسی اصول موفقیت ، طراحی وب در همه ضمینه ها --- رضا رسولی

More Posts

Follow Me:
TwitterFacebook

ایده

درباره ی مدیرناب

avatar
طراح و مدیر ایده های های برتر ، طراح پروژه و روانشناسی اصول موفقیت ، طراحی وب در همه ضمینه ها --- رضا رسولی

همچنین ببینید

احتمال ساخت سریال از روی بازی‌های یوبی‌سافت

احتمال ساخت سریال از روی بازی‌های یوبی‌سافتReviewed by مدیرناب on Nov 9Rating: احتمال ساخت سریال ...

یک دیدگاه

avatar
بررسی سئو سایت افزایش درآمد
   ایده 
کالای ایرانی

ایمن پروتکل

emtiaz

[bws_googleplusone]

ایده