خانه / مقالات نخست / نکات بسیار مهم سئو

نکات بسیار مهم سئو

نکات بسیار مهم سئو

نکات بسیار مهم سئو ، سئو علمی است که تمام مدیران سایت ها باید بدانند، بسیاری از مشتریانی که با من تماس میگیرند بر این باور هستند که سئو چیزی جدا از طراحی سایت است و فکرمیکنند که باید طراحی سایت خود را به شرکتی بسپارند و سئو را به شرکتی دیگر و تولید محتوا را به تیمی دیگر محول کنند. در حالیکه سئو یعنی همه اینها با هم! شما نمی توانید سایت موفقی داشته باشید اگر هرکدام از موارد زیر را نداشته باشید:

  • طراحی و ساختار مناسب سایت
  • محتوای مناسب
  • سرعت خوب لودشدن صفحات
  • گرافیک خوب
  • طراحی کاربر پسند

نکات بسیار مهم سئو

عدم وجود موارد بالا

عدم وجود هر یک از موارد بالا بر روی سئو تاثیر منفی می گذارد. سئو یعنی همه اینها با هم. در این مقاله میخواهم به نکته ای اشاره کنم که اکثر مدیران سایت ها از آن غفلت می کنند.

نکته مهم سئو

نکته بسیار مهمی که در سئو وجود دارد زمان است: سایتی که مدت زیادی از راه اندازی آن نمی گذرد قطعا در حال عادی نمی تواند بازدید زیادی را به خود جلب کند، صفحه ای که قدمت بیشتری داشته باشد بازدید بالاتری نسبت به صفحه جدید بدست می آورد.

من در بین مشتریانم دیده ام که بسیاری این اشتباه را مرتکب می شوند و صفحه قدیمی سایت خود را حذف می کنند، این بزرگترین اشتباهی است که یک مدیر سایت می تواند انجام دهد زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای در سئو برای صفحات قدیمی قائل هستند.

از دست ندهید :  بهترین روش بازاریابی اینترنتی

 

شاید برایتان اتفاق بیفتد که به طور کلی ساختار و طراحی سایت خود را تغییر داده باشید، در اینصورت تمام آدرسهای سایت شما تغییر می کند و اتفاقی که برای سایت شما خواهد افتاد این است که تمام صفحات قدیمی شما تبدیل به خطا خواهد شد و صفحات جدید نیز مجددا باید ایندکس شوند، در این صورت باید خیلی حساب شده گام بردارید. نکات پیشرفته درباره انتقال سایت و تغییرات اینجنینی را در دوره آموزش سئو به طور کامل توضیح خواهم داد.

یکی از مشتریانم با من تماس گرفت و گفت که مدتی بازدید سایتش پایین آمده بود و فکرکرده بودند که به دلیل وجود برخی از اطلاعات در سایتشان است که بر روی چگالی تاثیر منفی می گذارد و به همین دلیل اطلاعات سایت را پاک کرده اند، اما بعد از این اتفاق نه تنها بازدید گوگل آنها افزایش پیدا نکرده بلکه کمتر هم شده.

دلیل این موضوع کاملا روشن است، صفحات قدیمی سایت شما ارزش زیادی دارند پس همیشه سعی کنید آنها را حفظ کنید و حتی اگر سایت خود را تغییر می دهید گوگل را از این تغییرات مطلع کنید.

 

نکات سئو

very important tips for seo wikipedia

print
Please wait...
ایده

درباره ی مدیرناب

avatar
طراح و مدیر ایده های های برتر ، طراح پروژه و روانشناسی اصول موفقیت ، طراحی وب در همه ضمینه ها --- رضا رسولی

همچنین ببینید

دلایل استفاده از گوگل ترندز

دلایل استفاده از گوگل ترندز ابزار Google Trends یکی از ابزارهای مفید شرکت گوگل است ...

یک دیدگاه

avatar
مشتریان وفاداردر این لیست نام دوستانی که بیشترین خرید را از سایت داشته اند به ترتیب امتیاز وجود دارد.
مهدی حسینی (3123)محمد فرجی (2700)علیرضا شجاعی(2675)جاوید نوعی(2431)
(behzad esmail (2128مجید خنجری (1608)حجازی (1402)حسین عادلی (1380)
(tadbir.j (1325مهران مشافی (1290)ایمان رجبی مقدم (908)رضا میرزایی (625)
امیر حسین سمیعی (406)(225) khahejamal (98) sh_eh2008مسعود زرندی (54)


درج تبلیغات افزایش درآمد
error: Content is protected !!