خانه / وب / دلایلی که ثابت میکنند شغل شما نیاز به یک سایت حرفه ای دارد

دلایلی که ثابت میکنند شغل شما نیاز به یک سایت حرفه ای دارد

 دلایلی که ثابت میکنند شغل شما نیاز به یک سایت حرفه ای دارد

در زیر دلایلی که ثابت میکنند شغل شما نیاز به یک سایت حرفه ای دارد را مشاهده بفرمایید.

نیاز به یک سایت حرفه ای

شغلتون و کسب و کارتون معتبر میشه حتی اگه کوچیک باشه

امروزه کاربران بیشتر از اینترنت برای سرچ محصولات یا خدمات مورد نیازشون استفاده میکنند. وقتی سایتی داشته باشید، کسب و کارتون اعتبار بیشتری کسب میکنه. اما بدون سایت، کاربران میرن سراغ رقبایی که سایت دارن.

با داشتن سایت اعتماد به نفستون هم بالاتر میره. به خصوص برای کسب و کارهایی که از خونه اداره میشن این مسئله اهمیت بیشتری داره چون در این صورت شما دیگه مغازه ای هم ندارید که محصولات یا خدماتتونو اونجا ارائه کنید و تنها منبع فروش شما سایتتونه.

میتوانید به کاربران و مشتریانتون اطلاع رسانی کنید

سایتتون میتونه نقش آنلاینتون رو بازی کنه. با استفاده از سایت حتی میتونید اطلاعات رو  بروز کنید و همین باعث میشه سایت یه روش مؤثر باشه که به مشتریهاتون درباره رسیدن محصولات جدید، اتفاقاتی که در زمان آینده شاهدش خواهند بود، تخفیف محصول و خدمات یا روزهای فروش ویژه یا هر خدمات جدیدی که به خدمات قبلیتون اضافه میشه خبر بدید. برخلاف تبلیغات چاپی که سریع قدیمی میشن، سایتتون اطلاعات و اخبار جاری رو منتقل میکنه و تغییر می کنه.

مغازه ای که همیشه بازه 

سایت  24 ساعت شبانه روز، ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال در دسترس خواهد بود . با سبک زندگی پرمشغله امروز، این نکته تو تصمیم مشتریها و برای فروشتون خیلی اهمیت داره و مشتری میتونه در ساعاتی از نیمه شب اقدام به خرید بکنه.

هدف گیری کل ایران و جهان

هر خدمات یا محصولاتی که عرضه کنید، سایتتون جایگزین خوبی برای فروشه و بر خلاف کسب و کار معمولی محدود به منطقه خاصی نیست. حتی خدمات میتونن در دسترس کل جهان قرار بگیرن. الآن تو دنیا حتی ماشین و اسب رو هم آنلاین میفروشن.

فراهم آوری محیطی برای نمایش کارهاتون

مهم نیست تو چه کاری هستید، در هر حال سایت جای خوبی برای نمایش کارتونه. با گذاشتن یه صفحه برای نمونه کارها یا یه گالری عکس و یه صفحه که روش مشتریها رضایتشونو از کار شما اعلام کنند، میتونید ویژگی های منحصر به فرد کارتونو در معرض دید مشتریها قرار بدید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

ارائه اطلاعات برای مشتریها وقت میگیره، چه بخواد از طریق تلفن باشه، چه رو در رو، چه از طریق بروشور یا ایمیل. اما وقتی صفحات آنلاین داشته باشید میتونید کلی اطلاعات درباره محصولات و خدماتتون ارائه بدید و دیگه وقتی سایتتون بالا بیاد و راه بیفته، در دسترس مشتریهاتون قرار میگیره و تو وقت شما هم صرفه جویی میشه. دیگه لازم نیست تک تک برای مشتریها اطلاعات تکراری توضیح بدید. 

سایت برای کسب و کارهای کوچیک معمولا چیزی کمتر از ۱ میلیون تومن هزینه داره و در برابر سودی که از این راه کسب می کنید ناچیز است و چند صد برابر آن به حسابتان باز خواهد گشت. نه نیازی به پول آب و برق دارد نه هزینه اجاره ماهیانه جا.

خدمات مشتری 

با داشتن یه صفحه پاسخ به پرسشهای رایج که معمولا اغلب کاربران در موردش می پرسند، مقاله یا آپلود خبرنامه به همه سوالاتی که می خواهید پاسخ دهید و مشتریهاتونو بروز نگهدارید. چی بهتر از اینکه با اشتراک گذاری اطلاعات روی سایتتون، خدمات ارزش افزوده بیشتری به مشتریهاتون ارائه کنید؟
فکر میکنید باید یه طراح براتون سایت طراحی کنه یا میخواهید براتون سایتتونو بازسازی و تعمیر کنند؟
میتونید از صفحه نمونه کارهای مدیرناب، سایتهایی که توسط ما طراحی شده رو ببینید و اگه نیاز به طراحی و سئو یا مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید.

 website wikipedia 

 

print
Please wait...
ایده

درباره ی مدیرناب

avatar
طراح و مدیر ایده های های برتر ، طراح پروژه و روانشناسی اصول موفقیت ، طراحی وب در همه ضمینه ها --- رضا رسولی

یک دیدگاه

avatar
مشتریان وفاداردر این لیست نام دوستانی که بیشترین خرید را از سایت داشته اند به ترتیب امتیاز وجود دارد.
مهدی حسینی (3123)محمد فرجی (2700)علیرضا شجاعی(2675)جاوید نوعی(2431)
(behzad esmail (2128مجید خنجری (1608)حجازی (1402)حسین عادلی (1380)
(tadbir.j (1325مهران مشافی (1290)ایمان رجبی مقدم (908)رضا میرزایی (625)
امیر حسین سمیعی (406)(225) khahejamal (98) sh_eh2008مسعود زرندی (54)


درج تبلیغات افزایش درآمد
error: Content is protected !!