خانه / مقاله وب / تبدیل کسب و کار سنتی به اینترنتی

تبدیل کسب و کار سنتی به اینترنتی

تبدیل کسب و کار سنتی به اینترنتی

نزدیک دو دهه است که کسب و کار سنتی کم کم جای خود را به کسب و کار اینترنتی میدهد و نا خودآگاه رفته رفته جهان به سوی کسب و کار اینترنتی پیش می رود اما چه مزیتی در کسب و کار اینترنتی نسبت به کسب و کار سنتی وجود دارد.

 

چرا کسب و کار خود را به کسب و کار اینترنتی تبدیل کنم؟

عدم محدويت جغرافيايي

اينترنت حوزه فعاليت كاسبي شما را به سراسر دنيا گسترش مي دهد بدون اينكه هزينه اضافه اي را بر كسب و كارتان تحميل كند. در روشهاي سنتي شما براي ارائه خدمات به مشتريان بايد حداقل در یک منطقه جغرافیای محدود،يك محل كار داشته باشيد.

عدم محدويت زماني

 اينترنت هميشه باز است بنابراين كسب و كارتان ۲۴ ساعته در شبانه روز مي تواند فعال باشد. در روشهاي سنتي شما نمی توانید در ساعت های تعطیل محصول و خدمات خود را بفروشيد. اگر به طور بين الملي بخواهيد فعاليت بكنيد تفاوت ساعت و ايام تعطيل را هم بايد در نظر بگيريد.

کاهش هزينه ها

 راه اندازي يك كسب و كار اينترنتي بسيار كم هزينه تر از كاسبي هاي سنتی است. در روشهاي سنتي شما هزينه محل، لوازم داري، انبار، تجهزيات، پرسنل و غيره را داريد درحاليكه با مجازي و خودكار شدن فعاليت ها اين هزينه ها بسيار كاهش مي يابد. هزينه هاي تبليغات و بازاريابي نيز كاهش مي يابد.

 

بدون اجاره

بدون اجاره های مصرفی آب برق تلفن گاز و ….
•    سريع تر؛   شما مي توانيد خدمات و كالاي خود را سريع تر به دست مشتري برسانيد و همچنين اطلاع رساني با سرعت خيلي بيشتري امكان پذير مي گردد.
•    كاهش قيمت محصول: كسب و كارهاي اينترنتي با خودكار سازي فعاليت ها و نيز به دليل حذف واسطه ها مي توانند قيمت محصولات خود را كاهش دهند.
•    سفارشي سازي: اكثر كسب و كارهاي اينترنتي امكان ارائه محصولاتي كاملا سفارشي و بر اساس  سليقه تك تك مشتريان را فراهم مي كنند.

از دست ندهید :  قدم صفر کسب و کار اینترنتی

نیاز به سرمایه ندارید

۱- نیاز به سرمایه کلان، مدرک و یا حتی شرایط سنی ندارید.

۲- به راحتی از هر کجا و در هر زمان کسب درامد کنید.

بر خلاف شغل های سنتی که در آن مجبورید هر روز در ترافیک و در هوای گرم یا سرد به محل کار بروید، در کسب و کار آنلاین شما آزاد هستید که هر کجا دوست دارید به کارتان بپردازید. در خانه و یا حتی کنار دریا!

همچنین در این نوع از کسب و کارها شما خودتان کارفرمای خودتان هستید و هرجور که مایل باشید کار می کنید.

۳- شانس نامحدود برای کسب ثروت

چگونه کسب و کار سنتی خود را به اینترنتی تبدیل کنم؟

اگر کاسب هستید و محلی برای فروش کالای خود دارید و یا شرکتی دارید و خدمات ارائه می دهید و یا حتی در منزل کار می کنید می توانید کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد کنید ، برای شروع نیاز به یک برنامه نویس وب در زمینه طراحی وب سایت و  یک هاست میزبانی قدرتمند دارید.

چقدر برای من هزینه دارد؟

اگه تصمیم به راه اندازی یک وبسایت دارید و مصمم به راه اندازی فروش آنلاین هستید و می خواهید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید ، می توانید  با صرفه جویی در زمان و هزینه آن را به تیم طراحی وبسایت مدیرناب بسپارید ، هزینه پیاده سازی وبسایت برای سایت شرکتی ۶۰۰ تومان و برای سایت فروشگاهی ۱ میلیون تومان می باشد. برای مشاهده تعرفه ها و سفارش طراحی وبسایت کلیک کنید

wikipedia

 

print
Please wait...
ایده

درباره ی مدیرناب

avatar
طراح و مدیر ایده های های برتر ، طراح پروژه و روانشناسی اصول موفقیت ، طراحی وب در همه ضمینه ها --- رضا رسولی

یک دیدگاه

avatar
مشتریان وفاداردر این لیست نام دوستانی که بیشترین خرید را از سایت داشته اند به ترتیب امتیاز وجود دارد.
مهدی حسینی (3123)محمد فرجی (2700)علیرضا شجاعی(2675)جاوید نوعی(2431)
(behzad esmail (2128مجید خنجری (1608)حجازی (1402)حسین عادلی (1380)
(tadbir.j (1325مهران مشافی (1290)ایمان رجبی مقدم (908)رضا میرزایی (625)
امیر حسین سمیعی (406)(225) khahejamal (98) sh_eh2008مسعود زرندی (54)


درج تبلیغات افزایش درآمد
error: Content is protected !!