کره جنوبی چگونه توسعه یافته شد؟ کتاب کیم وو چونگ

کتاب سنگ فرش هر خیابان از طلاست نوشته کیم وو چونگ

کره جنوبی توسعه یافته

آدم دلش می خواد یک کیم وو چونگ هم در ایران پیدا بشه و وضعیت اقتصادی ایران رو توسعه ببخشه. چون این کاری بود که واقعا کیم ووچونگ برای کره انجام داد. شرکت دوو و کیم کارهای فوق العاده مهم و تاثیر گذاری انجام دادند که نتیجه آن بهبود وضعیت اقتصادی کره شد.

کیم وو چونگ از جوانان کره و از جوانان سراسر دنیا می خواهد که خودشان را باور کنند و برای پیشرفت خودشان و کشورشان تلاش کنند.

در همان صفحات اول که کتاب را می خوانید به تحسین کیم وو چونگ می پردازید و به این فکر می کنید که این آدم چقدر بزرگ و با عظمت بوده است. وقتی ماجرای کودکی کیم رو مطالعه می کنید و بعد در ادامه موفقیت های شگفت انگیز او را می خوانید به وجود چنین آدمی افتخار می کنید.

کیم جوانان هر کشوری رو غنیمت اون کشور می دونه و اعتقاد داره جوانان باید رویاپردازان بزرگی باشند و به سختی تلاش کنند. او در کتابش میگه: ” در کودکی حتی یک سکه هم در جیبم نبود اما رویاهای بزرگی در سرم بود.”

کره جنوبی چگونه توسعه یافته شد؟

در قسمتی از این کتاب می خوانیم: سی سال قبل، هنگامی که در کره تحصیل می کردم زندگی فقیرانه ای داشتیم، اما فقط من اینگونه نبودم، در آن ایام همه کم و پیش فقیرانه زندگی می کردند. در آن سال درآمد مردم کره تقریبا پنجاه دلار در سال بود، اما امروزه تا مرز پنج هزار دلار هم می رسد…

کتاب پر فروش کیم وو چونگ

روزگار کودکی ام با فقر سپری شد. در آن زمان اغلب مردم، نان بخور و نمیری داشتند؛ زیرا سی سال پیش، درآمد سالانه هر کره ای که اینک بیش از ۶۰۰۰ دلار است، به سختی به ۷۰ دلار می رسید و شرایط زندگی مان بسیار دشوار بود.

لطفاً ارزش این کتاب و زحمات ما را درک کنید!

ما برای تولید این کتاب زحمات بسیار زیادی کشیده‌ایم. سال‌ها زمان برده است تا آنچه در این کتاب آمده را یاد بگیریم. ماه‌ها تلاش شبانه‌روزی لازم بوده است تا بتوانیم کتابی با این سطح کیفیت در اختیار شما قرار دهیم. در مقابل، تنها یک خواسته‌ از شما داریم: اگر قصد مطالعه این کتاب و یادگیری نکاتش را دارید، حتماً نسخه اصلی آن را تهیه کنید.

IRT 50,000
print
IRT 50,000
This entry was posted in . Bookmark the permalink.

2 thoughts on “کره جنوبی چگونه توسعه یافته شد؟ کتاب کیم وو چونگ

  1. محمد says:

    سلام یک گروه توی زمینه سئو زدیم.
    خوشحال میشم افتخار همراهی با شما رو داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

02136124922