آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب http://modirnab.ir کسب و کار اینترنتی | بازاریابی Thu, 25 May 2017 09:37:41 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.5 بازاریابی اجتماعی http://modirnab.ir/2017/05/25/social-marketing/ http://modirnab.ir/2017/05/25/social-marketing/#respond Thu, 25 May 2017 09:37:41 +0000 http://modirnab.ir/?p=11946 بازاریابی اجتماعی بازاریابی اجتماعی در اصول و فنون مشابه بازاریابی تجاری است ولی در هدف متفاوت هستند، لذا لازم است قبل از پرداختن به اصول دیدگاه بازاریابی اجتماعی به تعدادی از تفاوت های این دو اشاره کنیم: بازاریابی اجتماعی – social marketing ۱- در بازاریابی تجاری هدف رفتاری کوتاه مدت مدنظر است ولی در بازاریابی ...

نوشته بازاریابی اجتماعی اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
بازاریابی اجتماعی

بازاریابی اجتماعی در اصول و فنون مشابه بازاریابی تجاری است ولی در هدف متفاوت هستند، لذا لازم است قبل از پرداختن به اصول دیدگاه بازاریابی اجتماعی به تعدادی از تفاوت های این دو اشاره کنیم:
بازاریابی اجتماعی – social marketing

۱- در بازاریابی تجاری هدف رفتاری کوتاه مدت مدنظر است ولی در بازاریابی اجتماعی هدف رفتاری بلندمدت مورد توجه قرار می گیرد.
۲- در بازاریابی تجاری به دست آوردن پول و فروش بیشتر اهمیت دارد، در حالی که هدف بازاریابی اجتماعی انجام کارهای خوب و یا ترویج یک ایده اجتماعی مفید می باشد.
۳- بازاریابی تجاری از طرف سرمایه گذاران خصوصی پشتیبانی می شود ولی برنامه های بازاریابی اجتماعی با حمایت مالی دولت، بنیادها و موسسات غیرانتفاعی اجرا می گردد.
۴- در بازاریابی تجاری، گروه مخاطب به استفاده از کالایی خاص ترغیب و برای خرید آن متقاعد می شوند، در حالی که بازاریابی اجتماعی سعی دارد تا از طرق مختلف آنان را برای در پیش گرفتن رفتاری که برای آنها مفید است برانگیزاند.
۵- در بازاریابی تجاری عملکردها بر اساس سود حاصله و سهم بازار سنجیده می شود ولی سنجش عملکرد در بازاریابی اجتماعی متفاوت است.
۶- در بازاریابی تجاری به طور مشخص محصول و خدماتی تولید می گردد که بحث برانگیز نباشند ولی رفتارهای گروه هدف در بازاریابی اجتماعی اغلب محل مناقشه است.
۷- در بازاریابی تجاری نفع تولیدکنندگان بیشتر از مصرف کنندگان مدنظر است ولی در بازاریابی اجتماعی تولید کنندگان کالا یا خدمت صادقانه در فکر منفعت مردم هستند تا وضعیت جامعه بهبود یابد.
۸- بازاریابی تجاری با مدیران خطر پذیر سروکار دارد ولی مدیران بازاریابی اجتماعی از خطرات دوری می کنند.

در نظر داشته باشید که تصمیم گیری در مورد بازاریابی تجاری و مدیریت برند سلسله مراتبی است و در بازاریابی اجتماعی مشارکتی و با نظر مشاوران. دیگر اینکه در بازاریابی تجاری روابط براساس رقابت است ولی در بازاریابی اجتماعی این روابط بر اساس اعتماد شکل گرفته است.
بازاریابی تجاری که هدفش کسب سود سرشار است حاضر است پول زیادی را صرف تبلیغ کالای تولیدی خود کند در حالی که منابع در اختیار بازاریابی اجتماعی محدود است.
از آنجا که کالاهای تجاری چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند، آگاه شدن مردم باعث می شود که خریداران یک نوع کالای خاص را به دیگری ترجیح ندهند ولی در بازاریابی اجتماعی اگر مردم درباره فواید محصول یا خدمت مورد نظر آگاه شوند، ترجیح خواهند دادکه از آن استفاده نموده و به دیگران نیز پیشنهاد دهند.

مدل بازاریابی اجتماعی در پارک بازاریابی ایران

مدل های متعددی به منظور بازاریابی اجتماعی بکارگیری می شود ولی مدلی که در پارک بازاریابی ایران به منظور بکارگیری بنچ مارک شده است، مدل بازاریابی اجتماعی اسمارت SMART است که در مدل FG360 از آن استفاده شده و در شرکت های متعدد پیاده سازی شده است.

به صورت کلی برنامه ای که توسط مشاوران پارک بازاریابی ایران صورت می پذیرد دارای پنج مرحله در اجرای یک برنامه بازاریابی اجتماعی می باشند که عبارتند از:

۱) برنامه ریزی اولیه: شناسایی مشکل، گروه مخاطب و محیطی که قرار است برنامه در آن اجرا گردد.بازاریابی اجتماعی – social marketing – بازاریابی محیط زیست

۲) تحلیل مشتری: تقسیم بندی مشتریان و شناسایی نیازهای آن ها

۳) تحلیل بازار: ارزیابی بازار برای شناخت رقبا، شرکا، سیستم های حمایتی و شناسایی آمیخته بازاریابی

۴) تحلیل کانال های ارتباطی: شناسایی کانال و تعیین نحوه استفاده و همکاری با آن ها

۵) پیش آزمون: با آزمون پیام ها و مواد تولید شده در گروه مخاطب، نقایص آن برطرف می گردد. این مرحله توسط مشاوران به دقت بررسی و کنترل می گردد

۶) مداخله: برنامه به صورتی که طراحی شده، اجرا می شود.

۷) ارزیابی و بازخوردها: تاثیرات اجرای برنامه بر گروه مخاطب سنجیده می شود.(باید توجه داشت که این مرحله از برنامه در تمامی فرآیند بازاریابی اجتماعی جاری خواهد بود)

در نظر داشته باشید که رسالت اصلی بازاریابی اجتماعی تأثیرگذاری بر رفتارهای اجتماعی و انسانی است. در بازاریابی اجتماعی کسب سود و منافع شخصی اولویت اصلی به شمار نمی‌رود. به عبارت دیگر، تأکید بازاریابی اجتماعی تنها ارضاء نیازها و خواسته‌های افراد اجتماع از طریق فرآیند مبادله و داد و ستد نیست؛ بلکه هدف و مقصد والاتری دارد و آن تأثیرگذاری بر اعمال و رفتار افراد در اجتماع است. تشخیص اینکه آیا از این نوع بازاریابی استفاده شود یا خیر، بر اساس نتایج تحقیقات بازاریابی در کنار تجربه تیم مشاوران و مدیران شرکت میسر خواهد بود.

نوشته بازاریابی اجتماعی اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
http://modirnab.ir/2017/05/25/social-marketing/feed/ 0
بازاریابی سبز http://modirnab.ir/2017/05/25/green-business/ http://modirnab.ir/2017/05/25/green-business/#respond Thu, 25 May 2017 08:24:27 +0000 http://modirnab.ir/?p=11943 بازاریابی سبز بازاریابی سبز یک بعدی از بازاریابی اجتماعی ، است. در بازاریابی اجتماعی به مسئولیت های اجتماعی شرکت ها اشاره می کند. یکی از این مسئولیت ها، مسئولیت در قبال محیط زیست است. هدف اصلی در بازاریابی سبز هدف اصلی در بازاریابی سبز ، حفاظت و حمایت از فعالیت های انسان دوستانه از محیط ...

نوشته بازاریابی سبز اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
بازاریابی سبز

بازاریابی سبز یک بعدی از بازاریابی اجتماعی ، است. در بازاریابی اجتماعی به مسئولیت های اجتماعی شرکت ها اشاره می کند. یکی از این مسئولیت ها، مسئولیت در قبال محیط زیست است.

بازاریابی سبز

هدف اصلی در بازاریابی سبز

هدف اصلی در بازاریابی سبز ، حفاظت و حمایت از فعالیت های انسان دوستانه از محیط زیست است.

بازاریابی سبز عبارتست از ارضاء نیازهای مشتری با حداقل اثرات مضر و مخرب بر روی محیط زیست. همچنین در اجرای موارد بازاریابی سبز نیازی به حذف صد درصدی اثرات مخرب نیست و تنها سعی کلیه اعضای شرکت در به حداقل رساندن اثرات مضر است.

بازاریابی سبز یکی از روش هایی است که در کشورهای پیشرفته مورد توجه و بهره برداری قرار گرفته است. در سال ۱۳۹۰ برخی شرکت ها در ایران از مباحث بازاریابی سبز استفاده میکردند اما مورد استقبال توسط مخاطبین قرار نگرفت. اما در سال ۱۳۹۳ برخی از شرکت ها توانستند با بهره گرفتن از بازاریابی سبز ، مخاطبین زیادی را بدست آورند. 

 

 green marketing

 

نوشته بازاریابی سبز اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
http://modirnab.ir/2017/05/25/green-business/feed/ 0
طراحی برنامه موبایل http://modirnab.ir/2017/05/22/mobile-app-design/ http://modirnab.ir/2017/05/22/mobile-app-design/#respond Mon, 22 May 2017 08:04:54 +0000 http://modirnab.ir/?p=11928   سفارش طراحی برنامه موبایل اندروید و iOS چنانچه قصد طراحی اپلیکیشن اندروید یا IOS را برای شرکت خود دارید فقط کافیست با شماره تلفن ۰۲۱۳۶۱۲۱۹۸۶ تماس بگیرید! شما می توانید با پایین کشیدن صفحه نمونه کار های ما را مشاهده کنید. برای مشاوره با شماره ۰۹۱۲۹۳۱۵۲۵۸ تماس بگیرید. ثبت سفارش مشاوره رایگان ۱- بررسی ...

نوشته طراحی برنامه موبایل اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
 

سفارش طراحی برنامه موبایل اندروید و iOS

چنانچه قصد طراحی اپلیکیشن اندروید یا IOS را برای شرکت خود دارید فقط کافیست با شماره تلفن ۰۲۱۳۶۱۲۱۹۸۶ تماس بگیرید! شما می توانید با پایین کشیدن صفحه نمونه کار های ما را مشاهده کنید. برای مشاوره با شماره ۰۹۱۲۹۳۱۵۲۵۸ تماس بگیرید.طراحی برنامه اندروید

ثبت سفارش مشاوره رایگان
۱- بررسی پروژه

تحلیل و بررسی پروژه طراحی اپلیکیشن شما

۲- ثبت قرارداد

ارسال پیش قرارداد و ثبت قرارداد طراحی اپلیکیشن موبایل

۳- انجام طراحی

انجام طراحی پروژه اپلیکیشن موبایل توسط تیم فنی

۴- رفع مشکلات

عیب یابی و رفع مشکلات موجود در طراحی اپلیکیشن شما

۵- تحویل نهایی و پشتیبانی

تحویل نهایی پروژه اپلیکیشن و پشتیبانی

نوشته طراحی برنامه موبایل اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
http://modirnab.ir/2017/05/22/mobile-app-design/feed/ 0
بازاریابی عصبی http://modirnab.ir/2017/05/18/neuromarketing/ http://modirnab.ir/2017/05/18/neuromarketing/#respond Thu, 18 May 2017 06:37:55 +0000 http://modirnab.ir/?p=11922 بازاریابی عصبی بازاریابی عصبی ، Neurological marketing بیش از ده سال است که پژوهشگران ، در حال مطالعه و بررسی اتفاقاتی هستند که در مغز انسان و آن هم در حال تصمیم گیری خرید رخ می دهد. بازاریابی عصبی یا نرو مارکتینگ بازاریابی عصبی در سال های اخیر مورد مطالعه بسیاری از مراکز پژوهشی بوده ...

نوشته بازاریابی عصبی اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
بازاریابی عصبی

بازاریابی عصبی ، Neurological marketing بیش از ده سال است که پژوهشگران ، در حال مطالعه و بررسی اتفاقاتی هستند که در مغز انسان و آن هم در حال تصمیم گیری خرید رخ می دهد.

بازاریابی عصبی یا نرو مارکتینگ

بازاریابی عصبی در سال های اخیر مورد مطالعه بسیاری از مراکز پژوهشی بوده است.

بازاریابی عصبی طی سال های آتی کاربردهای بیشتری دارد. زیرا بازاریابی عصبی نیاز به ابزار خاصی دارد که در حال حاضر استفاده از این ابزار لزومی ندارد. اما با پیشرفت علم و کاهش هزینه های بازاریابی عصبی ، این دانش نیز تجاری سازی می شود.

ورود به مغز انسان و راز بازاریابی عصبی

مشتریان نیاز های واقعی خود را به زبان نمی آورند. در سال‌های اخیر دستگاه‌هایی ساخته شد که انواع کوچکی دارد که بر سر انسان نصب می‌شود و می‌تواند از سر انسان عکس بگیرد. دانشمندان و بازاریابان می‌توانند با بررسی عکس‌های مغز فردی که مثلاً در حال تصمیم‌گیری خرید است به دیدگاه جدیدتری دست یابند.

نحوه کار به این گونه است که وقتی قسمت های خاصی از مغز تحریک می‌شود، معمولاً خون با اکسیژن بیشتر به آن قسمت از مغز منتقل می‌شود. بنابراین دستگاه‌هایی نظیر fMRI با عکسی که از مغز انسان تهیه می‌کنند، می‌توانند مکان‌های تحریک‌شده در مغز را مشخص کنند.

معمای قهوه در بازاریابی عصبی

طی یک تحقیقی در یک مرکز خرید مشخص شد افرادی که نوشیدنی گرم (قهوه) سفارش داده بودند درصد خرید آنها بالاتر از افرادی بود که نوشیدنی سرد سفارش داده بودند.حال به این سؤال برگردیم که چرا اغلب افرادی که ادعا می‌کنند قهوه تلخ و غلیظ دوست دارند، قهوه شیرین می‌خورند؟ علت آن است که وقتی مورد سؤال قرار می‌گیریم معمولاً از مغز جدید خود برای پاسخگویی استفاده می‌کنیم و سعی می‌کنیم بهترین و منطقی‌ترین جواب ممکن را ارائه دهیم.

تائید نظر دیگران

نظر دیگران برای ما خیلی مهم است. ما شاید دوست داشته باشیم تنبل باشیم، ولی هیچ‌گاه در یک مصاحبه چنین چیزی را اعلام نمی‌کنیم. زیرا برای ما مهم است که آیا دیگران جواب ما را درست و قابل‌ قبول خواهند دانست یا خیر. ولی وقتی می‌خواهیم تصمیم‌گیری کنیم مغز قدیم دستور اصلی را صادر می‌کند. در شرایط واقعی وقتی می‌خواهیم قهوه بخوریم، مغز قدیم تصمیم می‌گیرد! در بازاریابی عصبی مغز قدیم همان قسمتی است که بصورت احساسی تصمیم گیری میکند.

رنگ قرمز 

در یک تحقیق بر روی چند وب سایت مشخص شد که با انتخاب رنگ اصلی قرمز به جای رنگ سبز فروش ۲۵ درصد بیشتر شد. اما این به این معنی نیست که رنگ قرمز قدرت جادویی دارد.

 

neuromarketing wiki

 

 

 

نوشته بازاریابی عصبی اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
http://modirnab.ir/2017/05/18/neuromarketing/feed/ 0
چگونه برای بازاریابی برنامه ریزی کنیم؟ http://modirnab.ir/2017/05/14/how-to-plan-marketing/ http://modirnab.ir/2017/05/14/how-to-plan-marketing/#respond Sun, 14 May 2017 08:09:28 +0000 http://modirnab.ir/?p=11910 چگونه برای بازاریابی برنامه ریزی کنیم؟ مرحله نخست برای برنامه ریزی بازاریابی ( پلن مارکتینگ)  تحقیقات بازاریابی کیفی ، تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی کمی می باشد. بعد از جمع آوری اطلاعات ، مرحله بعدی برای برنامه ریزی بازاریابی شامل بخش بندی ، هدف گذاری و جایگاه یابی می باشد و بر اساس ماتریس های ...

نوشته چگونه برای بازاریابی برنامه ریزی کنیم؟ اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
چگونه برای بازاریابی برنامه ریزی کنیم؟

مرحله نخست برای برنامه ریزی بازاریابی ( پلن مارکتینگ)  تحقیقات بازاریابی کیفی ، تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی کمی می باشد.

بعد از جمع آوری اطلاعات ، مرحله بعدی برای برنامه ریزی بازاریابی شامل بخش بندی ، هدف گذاری و جایگاه یابی می باشد و بر اساس ماتریس

های تدوین استراتژی برگرفته از مدل دیوید صورت می پذیرد.

برنامه ریزی بازاریابی ، نمودار رشد و برنامه ریزی بازاریابی و فروش

مرحله بعدی به منظور برنامه ریزی بازاریابی و فروش ، برندینگ و تدوین سیاست های قیمت گذاری ،توزیع و پخش ، ترفیعات و ارتباطات شامل تبلیغات ، فروش حضوری ، تخفیف و. . 

می گردد.

مرحله بعدی برای برنامه ریزی بازاریابی برنامه محصولات و خدمات

برنامه خدمات پس از فروش ،برنامه تبلیغات و روابط عمومی

در مراحل نهایی برنامه ریزی بازاریابی ، داشبورد ارزیابی عملکرد بازاریابی آماده می گردد

در نهایت برای برنامه ریزی بازاریابی و فروش آموزش لازم جهت بهره برداری بهینه از نیروی فروش و برنامه های مدیریت ارتباط با مشتری CRM ، مدیریت منابع انسانی در حوزه بازاریابی HRM

مدیریت تعالی برند

مدیریت تعالی برند یکی از اجزای اساسی در برنامه ریزی بازاریابی می باشد.
این برنامه شامل برنامه ریزی بازاریابی صادرات محور نیز می گردد.

کلیه موارد فوق برای برنامه ریزی بازاریابی در دستور کار قرار گرفته و در نهایت این استراتژی‌ ها توسط فرم های عملیاتی برنامه ریزی بازاریابی مدل ۳۶۰ اجرایی می‌شود. در این فرم ها بهینه‌سازی زنجیره ارزش بازاریابی و فروش به صورت عملیاتی حاصل می‌شود.

برنامه ریزی بازاریابی یکی از مهم ترین و کار آمدترین ابزار بازاریابی به منظور پیشرفت هر نوع کسب و کاری می باشد. نکته مهم این است که برنامه ریزی به تنهایی و به خودی خود عامل موفقیت سازمان یا محصول در بازار نمی شود.
عنصری که باعث موفقیت سازمان شما خواهد شد تعهد مدیران به اجرای یک برنامه ریزی بازاریابی درست و به هنگام است. شناسایی فعالیت های تک تک های پرسنل واحدهای سازمان، شناسایی بازارهای هدف که به محصول شما نیازمندند و یا به آن علاقه دارند و سپس جذب و وفادارسازی مشتریان به منظور کاهش هزینه تبلیغات و همچنین افزایش درآمد ناشی از مراجعه مشتریان براساس این برنامه باید با توجه به همه شرایط محیطی،سیاسی و اقتصادی جامعه تدوین گردد.

برنامه ریزی بازاریابی – فرایند بازاریابی – برنامه بازاریابی

این فرایند شامل انجام تحقیقات بازاریابی و تدوین استراتژی چند ساله ، برنامه عملیاتی سه ماهه و در نهایت برنامه های اجرایی ماهیانه ، از ریز شدن آن و برنامه روزانه استخراج و به اجرا گذاشته می شود.

انواع برنامه ریزی بازاریابی
 کوتاه مدت
میان مدت
بلند مدت ، استراتژیک

 marketing plan wikipedia

نوشته چگونه برای بازاریابی برنامه ریزی کنیم؟ اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
http://modirnab.ir/2017/05/14/how-to-plan-marketing/feed/ 0
دلایلی که ثابت میکنند شغل شما نیاز به یک سایت حرفه ای دارد http://modirnab.ir/2017/05/10/the-reasons-for-having-a-website/ http://modirnab.ir/2017/05/10/the-reasons-for-having-a-website/#respond Wed, 10 May 2017 08:28:02 +0000 http://modirnab.ir/?p=11903  دلایلی که ثابت میکنند شغل شما نیاز به یک سایت حرفه ای دارد در زیر دلایلی که ثابت میکنند شغل شما نیاز به یک سایت حرفه ای دارد را مشاهده بفرمایید. شغلتون و کسب و کارتون معتبر میشه حتی اگه کوچیک باشه امروزه کاربران بیشتر از اینترنت برای سرچ محصولات یا خدمات مورد نیازشون استفاده ...

نوشته دلایلی که ثابت میکنند شغل شما نیاز به یک سایت حرفه ای دارد اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
 دلایلی که ثابت میکنند شغل شما نیاز به یک سایت حرفه ای دارد

در زیر دلایلی که ثابت میکنند شغل شما نیاز به یک سایت حرفه ای دارد را مشاهده بفرمایید.

نیاز به یک سایت حرفه ای

شغلتون و کسب و کارتون معتبر میشه حتی اگه کوچیک باشه

امروزه کاربران بیشتر از اینترنت برای سرچ محصولات یا خدمات مورد نیازشون استفاده میکنند. وقتی سایتی داشته باشید، کسب و کارتون اعتبار بیشتری کسب میکنه. اما بدون سایت، کاربران میرن سراغ رقبایی که سایت دارن.

با داشتن سایت اعتماد به نفستون هم بالاتر میره. به خصوص برای کسب و کارهایی که از خونه اداره میشن این مسئله اهمیت بیشتری داره چون در این صورت شما دیگه مغازه ای هم ندارید که محصولات یا خدماتتونو اونجا ارائه کنید و تنها منبع فروش شما سایتتونه.

میتوانید به کاربران و مشتریانتون اطلاع رسانی کنید

سایتتون میتونه نقش آنلاینتون رو بازی کنه. با استفاده از سایت حتی میتونید اطلاعات رو  بروز کنید و همین باعث میشه سایت یه روش مؤثر باشه که به مشتریهاتون درباره رسیدن محصولات جدید، اتفاقاتی که در زمان آینده شاهدش خواهند بود، تخفیف محصول و خدمات یا روزهای فروش ویژه یا هر خدمات جدیدی که به خدمات قبلیتون اضافه میشه خبر بدید. برخلاف تبلیغات چاپی که سریع قدیمی میشن، سایتتون اطلاعات و اخبار جاری رو منتقل میکنه و تغییر می کنه.

مغازه ای که همیشه بازه 

سایت  24 ساعت شبانه روز، ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال در دسترس خواهد بود . با سبک زندگی پرمشغله امروز، این نکته تو تصمیم مشتریها و برای فروشتون خیلی اهمیت داره و مشتری میتونه در ساعاتی از نیمه شب اقدام به خرید بکنه.

هدف گیری کل ایران و جهان

هر خدمات یا محصولاتی که عرضه کنید، سایتتون جایگزین خوبی برای فروشه و بر خلاف کسب و کار معمولی محدود به منطقه خاصی نیست. حتی خدمات میتونن در دسترس کل جهان قرار بگیرن. الآن تو دنیا حتی ماشین و اسب رو هم آنلاین میفروشن.

فراهم آوری محیطی برای نمایش کارهاتون

مهم نیست تو چه کاری هستید، در هر حال سایت جای خوبی برای نمایش کارتونه. با گذاشتن یه صفحه برای نمونه کارها یا یه گالری عکس و یه صفحه که روش مشتریها رضایتشونو از کار شما اعلام کنند، میتونید ویژگی های منحصر به فرد کارتونو در معرض دید مشتریها قرار بدید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

ارائه اطلاعات برای مشتریها وقت میگیره، چه بخواد از طریق تلفن باشه، چه رو در رو، چه از طریق بروشور یا ایمیل. اما وقتی صفحات آنلاین داشته باشید میتونید کلی اطلاعات درباره محصولات و خدماتتون ارائه بدید و دیگه وقتی سایتتون بالا بیاد و راه بیفته، در دسترس مشتریهاتون قرار میگیره و تو وقت شما هم صرفه جویی میشه. دیگه لازم نیست تک تک برای مشتریها اطلاعات تکراری توضیح بدید. 

سایت برای کسب و کارهای کوچیک معمولا چیزی کمتر از ۱ میلیون تومن هزینه داره و در برابر سودی که از این راه کسب می کنید ناچیز است و چند صد برابر آن به حسابتان باز خواهد گشت. نه نیازی به پول آب و برق دارد نه هزینه اجاره ماهیانه جا.

خدمات مشتری 

با داشتن یه صفحه پاسخ به پرسشهای رایج که معمولا اغلب کاربران در موردش می پرسند، مقاله یا آپلود خبرنامه به همه سوالاتی که می خواهید پاسخ دهید و مشتریهاتونو بروز نگهدارید. چی بهتر از اینکه با اشتراک گذاری اطلاعات روی سایتتون، خدمات ارزش افزوده بیشتری به مشتریهاتون ارائه کنید؟
فکر میکنید باید یه طراح براتون سایت طراحی کنه یا میخواهید براتون سایتتونو بازسازی و تعمیر کنند؟
میتونید از صفحه نمونه کارهای مدیرناب، سایتهایی که توسط ما طراحی شده رو ببینید و اگه نیاز به طراحی و سئو یا مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید.

 website wikipedia 

 

نوشته دلایلی که ثابت میکنند شغل شما نیاز به یک سایت حرفه ای دارد اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
http://modirnab.ir/2017/05/10/the-reasons-for-having-a-website/feed/ 0
دوره خصوصی آموزش طراحی سایت http://modirnab.ir/2017/04/29/private-courses-web-design/ http://modirnab.ir/2017/04/29/private-courses-web-design/#respond Fri, 28 Apr 2017 20:11:48 +0000 http://modirnab.ir/?p=11892 دوره خصوصی آموزش طراحی سایت   برای رزرو دوره با شماره ۰۹۱۲۹۳۱۵۲۵۸ تماس بگیرید.   wikipedia web design courses

نوشته دوره خصوصی آموزش طراحی سایت اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
دوره خصوصی آموزش طراحی سایت

 

ثبت نام در دوره خصوصی
آموزش تکمیلی طراحی سایت
70 ساعت
1 ماه
نام مدرس : رضا رسولی
1,000,000 تومان

برای رزرو دوره با شماره ۰۹۱۲۹۳۱۵۲۵۸ تماس بگیرید.

 

wikipedia web design courses

نوشته دوره خصوصی آموزش طراحی سایت اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
http://modirnab.ir/2017/04/29/private-courses-web-design/feed/ 0
هوش مالی رابرت کیوساکی http://modirnab.ir/2017/04/08/financial-intelligence/ http://modirnab.ir/2017/04/08/financial-intelligence/#respond Sat, 08 Apr 2017 18:47:57 +0000 http://modirnab.ir/?p=11845 جهت دانلود فایل صوتی ، نام و ایمیل خود را در قسمت زیر وارد کنید و لینک دانلود را دریافت کنید.

نوشته هوش مالی رابرت کیوساکی اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
هوش مالی رابرت کیوساکی

جهت دانلود فایل صوتی ، نام و ایمیل خود را در قسمت زیر وارد کنید و لینک دانلود را دریافت کنید.


[contact-form-7]

نوشته هوش مالی رابرت کیوساکی اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
http://modirnab.ir/2017/04/08/financial-intelligence/feed/ 0
تعرفه خدمات سئو http://modirnab.ir/2017/04/08/pricing-seo-services/ http://modirnab.ir/2017/04/08/pricing-seo-services/#respond Sat, 08 Apr 2017 12:03:21 +0000 http://modirnab.ir/?p=11815 تعرفه خدمات سئو تعرفه خدمات سئو سایت ، اگر سایتی دارید که نیاز به بهینه سازی دارد ، حتما می دانید که فرآیند سئو سازی چیزی نیست که سریع آن را آموخته و بکار بگیرید ، بلکه نیاز به سال ها مطالعه ، عمل و بررسی دارد ، اگر شما سال هاست بر روی سئو سایت ...

نوشته تعرفه خدمات سئو اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
تعرفه خدمات سئو

تعرفه خدمات سئو سایت ، اگر سایتی دارید که نیاز به بهینه سازی دارد ، حتما می دانید که فرآیند سئو سازی چیزی نیست که سریع آن را آموخته و بکار بگیرید ، بلکه نیاز به سال ها مطالعه ، عمل و بررسی دارد ، اگر شما سال هاست بر روی سئو سایت کار کردید ولی آن نتیجه ای که باید بگیرید نگرفته اید ، پیشنهاد می کنم اصلا نگران این موضوع نباشید.

چرا باید سایت را سئو کنیم؟

پس از سال ها تجربه در زمینه سئو سایت های مختلف ،این نتیجه بدست آمد که تمامی سایت هایی که توسط مدیرناب سئو شدند جزو رتبه های برتر در ایران شدند ، اگر مصمم هستید که فرایند سئو سازی را از نقطه صفر تا صد برایتان انجام دهیم با پشتیبانی حضوری ۳ ساله و آموزش کامل ساختار سئو و آموزش تولید محتوای جدید ، پیشنهاد می کنیم که همین الان تصمیم بگیرید و پای در مسیر درآمد های چند صد میلیونی بگذارید .

چه مدت زمانی طول می کشد تا سایت سئو شود؟

تمامی این قدم ها را از صفر تا صد برایتان انجام می دهیم و حداقل مدت زمانی که می توانید برای این موضوع بگزارید یک پروسه ۴ ماهه است بعد از اون تا ۳ سال پشتیبانی حضوری رایگان دریافت کنید و قدم به قدم برای پیش بردن سئو سایت در موتورهای جستجو بر دارید. 

سئو کامل سایت چقدر هزینه دارد؟

حداقل هزینه ای ممکن که برای این موضوع در نظر گرفتیم مبلغ ۴ میلیون تومان است ، اما این موضوع حائز اهمیت است که نتیجه ای که در آینده بدست می آورید بسیار فراتر از آنچیزی است که تصور می کنید. 

آیا امکان طراحی سایت جدید وجود دارد؟

بله امکان طراحی وبسایت در صورتی که سایتی نداشته باشید وجود دارد.

تعرفه خدمات سئو

لیست مهمترین خدمات سئو

آموزش مقدماتی سئو سایتبهینه سازی انچورتکست ها
آنالیز دامنه سایتبهینه سازی لینک های خروجی مهم
آنالیز و بررسی کلمات کلیدیبهینه سازی ساختار لینک های داخلی
تعیین چگالی کلمات کلیدیبهینه سازی تمامی تگ های سایت
آنالیز محتوای سایت و ساختار آنآنالیز لینک های معیوب
آنالیز عنوان صفحات سایتدریافت استاندارد W3C صفحه اصلی
آنالیز کلمات کلیدی نسبت به سایر رقباآنالیز نقشه سایت در صورت وجود
آنالیز کلمات کلیدی محصولاتبهینه سازی نقشه سایت برای سایر موتورهای جستجو
آنالیز سرعت وبسایتبهینه سازی نقشه سایت برای گوگل (XML)
آنالیز نرم افزارهای مخرب گوگلتصحیح و بهینه سازی معماری سایت درصورت نیاز
انجام تنظیمات Redirectsآنالیز سیاست های تجاری سایت در فضای وب
ایجاد و بهینه سازی فایل Robots.txtبهینه سازی صفحات برای موبایل ها و تبلت ها
تعیین بهترین کلمات کلیدی حرفه شمابهینه سازی افزایش بازدید متناسب با زمینه سایت
ثبت صفحات سایت در موتورهای جستجو نظیر گوگلبه کار گیری ابزارهای تشخیص سئو منفی
ثبت سایت در وب سایت های مرجعآموزش تولید محتوای جدید هماهنگ با ساختار سایت
بهینه سازی ابر واژه های صفحات مهم سایتبهینه سازی بک لینک های حرفه ای در سایت های مرجع
بهینه سازی ابر عبارت های صفحات مهم سایتبهینه سازی تبلیغات حرفه ای در سایت های مرجع
بهینه سازی هدر های H1, H2, …آنالیزگزارش کلمات کلیدی در گوگل
آنالیز تگ های بولد مهم سایتگزارش تصویری وضعیت سایت در گوگل
تعریف یا محدود کردن برخی صفحات برای جستجوگرهالینک سازی در سایت های آتوریتی 90 و آموزش لینک سازی
بهینه سازی کدهای html کدسورسایجاد اعتماد سازی گوگل
بهینه سازی تصاویر مهم سایت3 سال پشتیبانی تلفنی و حضوری سئو
گزارش میزان پیشرفت سایت به تفکیک کلمات کلیدیتضمین صفحه اول گوگل
گزارش میزان پیشرفت سایت به تفکیک صفحاتهزینه بهینه سازی 4 میلیون تومان

فرم ثبت و پرداخت خدمات سئو مدیرناب

پس از پرداخت بلافاصله خدمات سئو آغاز می شود ،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09129315258 تماس بگیرید.
 • www.site.com
 • قیمت: 4,000,000 تومان

مشتریان وفادار در این لیست نام دوستانی که بیشترین خرید را از سایت داشته اند به ترتیب امتیاز وجود دارد.

مهدی حسینی (3123)محمد فرجی (2700)علیرضا شجاعی(2675)جاوید نوعی(2431)
(behzad esmail (2128مجید خنجری (1608)حجازی (1402)حسین عادلی (1380)
(tadbir.j (1325مهران مشافی (1290)ایمان رجبی مقدم (908)رضا میرزایی (625)
امیر حسین سمیعی (406)(225) khahejamal (98) sh_eh2008مسعود زرندی (54)

wikipedia seo

نوشته تعرفه خدمات سئو اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
http://modirnab.ir/2017/04/08/pricing-seo-services/feed/ 0
خرید لینک با کیفیت http://modirnab.ir/2017/04/08/link-quality/ http://modirnab.ir/2017/04/08/link-quality/#respond Sat, 08 Apr 2017 08:45:58 +0000 http://modirnab.ir/?p=11798 خرید لینک با کیفیت خرید لینک با کیفیت ، در زیر می توانید پکیج مورد نظرتان را جهت لینک سازی انتخاب نمایید. نکته : دامین آتوریتی یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که بیانگر اعتبار و سئو سایت است در بهترین سایت های ایرانی معمولا بالاترین آتوریتی ۵۵ است . مثلا سایت ورزش ۳ یکی ...

نوشته خرید لینک با کیفیت اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
خرید لینک با کیفیت

خرید لینک با کیفیت ، در زیر می توانید پکیج مورد نظرتان را جهت لینک سازی انتخاب نمایید.

نکته : دامین آتوریتی یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که بیانگر اعتبار و سئو سایت است

در بهترین سایت های ایرانی معمولا بالاترین آتوریتی ۵۵ است .

مثلا سایت ورزش ۳ یکی از پر مخاطب ترین سایت ایران می باشد آتوریتی ۴۵ است.

سایت دی جی کالا که سومین سایت برتر الکسا در ایران می باشد ، دامین آتوریتی ۴۷ دارد.

میزان آتوریتی سایت ها توسط شرکت  moz.com انجام می شود که مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجو و هماهنگ با رتبه گوگل است و اعتبار دامنه ها را مشخص می کند. 

لینک سازی چیست؟

قرار دادن لینک صفحات سایتتان در دیگر سایت ها

چرا باید لینک سازی کنیم؟

لینک سازی از مهترین گزینه های سئو سایت به حساب می آید ، زمانی که لینک صفحات سایتتان را در سایت های با دامین آتوریتی بالا قرار می دهید ،

ربات های گوگل هر روز آن لینک ها را رسد می کنند و به سایت شما رتبه و اعتبار تازه ای می بخشند و دامین آتوریتی سایت شما افرایش می یابد. اگر بهترین محتوا را داشته باشید اما برای محتوایتان لینک سازی نکنید نمی توانید رتبه مورد قبولی کسب کنید.

مزایای لینک سازی با کیفیت

۱- افزایش دامین آتوریتی سایت

۲ – قرار گرفتن لینک های سایت در صفحه اول نتایج گوگل و موتورهای جستجو

۳- ایجاد شبکه ای از لینک ها و ورودی های بالا

۴- اعتماد گوگل به سایتتان به دلیل گرفتن لینک از سایت های با اعتبار بالا

۵- رشد روز افزون سایت

چگونه باید لینک سازی کنم ؟

شما می توانید مقالاتی در سایت های دیگر بزارید و لینک صفحات سایتتان را در آنها قرار دهید ، به دلیل زمان بر بودن این پروسه ، ما می توانیم در زمانی اندک عمل لینک سازی را در سایت هایی با آتوریتی بسیار بالا برایتان ایجاد کنیم و در پایان گزارش سایت ها و صفحاتی که ایجاد کردیم برایتان بفرستیم.  

قدمت ۱۰ ساله سایت ها

اغلب سایت های ثبت کننده لینک، داری قدمتی ۱۰ ساله هستند.

 

 

 لینک سازی  دامین آتوریتی
 50 لینک از صفحات سایتتان در ۱۰ سایت برتر دنیا     80 تا ۹۰

لینک های با کیفیت ( پکیج طلایی )

ساخت لینک تخصص ماست 09129315258
 • لینک های سایتتان را بر اساس تعداد اعلام شده ، در یک فایل متنی ذخیره کرده و آن را آپلود کنید.
 • قیمت: 189,000 تومان
  لطفا از طریق درگاه پرداخت اقدام به پرداخت وجه نمایید ، درخواست شما توسط کارمندان مدیرناب بلافاصله اجرا خواهد شد. و در پایان لیست گزارش برایتان فرستاده خواهد شد.

 

 

 لینک سازی  دامین آتوریتی
 50 لینک از صفحات سایتتان در ۷ سایت برتر دنیا  65 تا ۸۰

 

لینک های با کیفیت ( پکیج نقره ای )

ساخت لینک تخصص ماست 09129315258
 • لینک های سایتتان را بر اساس تعداد اعلام شده ، در یک فایل متنی ذخیره کرده و آن را آپلود کنید.
 • قیمت: 159,000 تومان
  لطفا از طریق درگاه پرداخت اقدام به پرداخت وجه نمایید ، درخواست شما توسط کارمندان مدیرناب بلافاصله اجرا خواهد شد. و در پایان لیست گزارش برایتان فرستاده خواهد شد.

 

 

 

 لینک سازی  دامین آتوریتی 
 20 لینک از صفحات سایتتان در ۵ سایت برتر دنیا  60 تا ۷۰

لینک های با کیفیت ( پکیج برنزی )

 • لینک های سایتتان را بر اساس تعداد اعلام شده ، در یک فایل متنی ذخیره کرده و آن را آپلود کنید.
 • قیمت: 35,000 تومان
  لطفا از طریق درگاه پرداخت اقدام به پرداخت وجه نمایید ، درخواست شما توسط کارمندان مدیرناب بلافاصله اجرا خواهد شد. و در پایان لیست گزارش برایتان فرستاده خواهد شد.

مشتریان وفادار در این لیست نام دوستانی که بیشترین خرید را از سایت داشته اند به ترتیب امتیاز وجود دارد.

مهدی حسینی (3123)محمد فرجی (2700)علیرضا شجاعی(2675)جاوید نوعی(2431)
(behzad esmail (2128مجید خنجری (1608)حجازی (1402)حسین عادلی (1380)
(tadbir.j (1325مهران مشافی (1290)ایمان رجبی مقدم (908)رضا میرزایی (625)
امیر حسین سمیعی (406)(225) khahejamal (98) sh_eh2008مسعود زرندی (54)

 

Link quality analysis wikipedia

نوشته خرید لینک با کیفیت اولین بار در آموزش بازاریابی اینترنتی | مدیر ناب پدیدار شد.

]]>
http://modirnab.ir/2017/04/08/link-quality/feed/ 0