تبدیل کسب و کار سنتی به اینترنتی

تبدیل کسب و کار سنتی به اینترنتی

نزدیک دو دهه است که کسب و کار سنتی کم کم جای خود را به کسب و کار اینترنتی میدهد و نا خودآگاه رفته رفته جهان به سوی کسب و کار اینترنتی پیش می رود اما چه مزیتی در کسب و کار اینترنتی نسبت به کسب و کار سنتی وجود دارد.

تبدیل کسب و کار سنتی به اینترنتی

بروزرسانی ۲۰۲۰

چرا کسب و کار خود را به کسب و کار اینترنتی تبدیل کنم؟

عدم محدویت جغرافیایی

اینترنت حوزه فعالیت کاسبی شما را به سراسر دنیا گسترش می دهد بدون اینکه هزینه اضافه ای را بر کسب و کارتان تحمیل کند. در روشهای سنتی شما برای ارائه خدمات به مشتریان باید حداقل در یک منطقه جغرافیای محدود،یک محل کار داشته باشید.

عدم محدویت زمانی

اینترنت همیشه باز است بنابراین کسب و کارتان ۲۴ ساعته در شبانه روز می تواند فعال باشد. در روشهای سنتی شما نمی توانید در ساعت های تعطیل محصول و خدمات خود را بفروشید. اگر به طور بین الملی بخواهید فعالیت بکنید تفاوت ساعت و ایام تعطیل را هم باید در نظر بگیرید.

کاهش هزینه ها

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بسیار کم هزینه تر از کاسبی های سنتی است. در روشهای سنتی شما هزینه محل، لوازم داری، انبار، تجهزیات، پرسنل و غیره را دارید درحالیکه با مجازی و خودکار شدن فعالیت ها این هزینه ها بسیار کاهش می یابد. هزینه های تبلیغات و بازاریابی نیز کاهش می یابد.

بدون اجاره

بدون اجاره های مصرفی آب برق تلفن گاز و ….
•    سریع تر؛   شما می توانید خدمات و کالای خود را سریع تر به دست مشتری برسانید و همچنین اطلاع رسانی با سرعت خیلی بیشتری امکان پذیر می گردد.
•    کاهش قیمت محصول: کسب و کارهای اینترنتی با خودکار سازی فعالیت ها و نیز به دلیل حذف واسطه ها می توانند قیمت محصولات خود را کاهش دهند.
•    سفارشی سازی: اکثر کسب و کارهای اینترنتی امکان ارائه محصولاتی کاملا سفارشی و بر اساس  سلیقه تک تک مشتریان را فراهم می کنند.

نیاز به سرمایه ندارید

۱- نیاز به سرمایه کلان، مدرک و یا حتی شرایط سنی ندارید.

۲- به راحتی از هر کجا و در هر زمان کسب درامد کنید.

بر خلاف شغل های سنتی که در آن مجبورید هر روز در ترافیک و در هوای گرم یا سرد به محل کار بروید، در کسب و کار آنلاین شما آزاد هستید که هر کجا دوست دارید به کارتان بپردازید. در خانه و یا حتی کنار دریا!

همچنین در این نوع از کسب و کارها شما خودتان کارفرمای خودتان هستید و هرجور که مایل باشید کار می کنید.

۳- شانس نامحدود برای کسب ثروت

چگونه کسب و کار سنتی خود را به اینترنتی تبدیل کنم؟

اگر کاسب هستید و محلی برای فروش کالای خود دارید و یا شرکتی دارید و خدمات ارائه می دهید و یا حتی در منزل کار می کنید می توانید کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد کنید ، برای شروع نیاز به یک برنامه نویس وب در زمینه طراحی وب سایت و  یک هاست میزبانی قدرتمند دارید.

چقدر برای من هزینه دارد؟

اگه تصمیم به راه اندازی یک وبسایت دارید و مصمم به راه اندازی فروش آنلاین هستید و می خواهید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید ، می توانید  با صرفه جویی در زمان و هزینه آن را به تیم طراحی وبسایت مدیرناب بسپارید ، هزینه پیاده سازی وبسایت برای سایت شرکتی ۶۰۰ تومان و برای سایت فروشگاهی ۱ میلیون تومان می باشد. برای مشاهده تعرفه ها و سفارش طراحی وبسایت کلیک کنید

wikipedia

 

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
02136124922