بروزرسانی خودکار افزونه های وردپرس

بروزرسانی خودکار افزونه ها و قالب وردپرس

اخیرا امکانی در وردپرس اضافه شده برای بروزرسانی خودکار افزونه های وردپرس

بروز رسانی خودکار افزونه های وردپرسچه زمانی و چرا باید پلاگین های وردپرس را به طور خودکار به روز کنید؟

به طور پیش فرض وردپرس می تواند در صورت موجود بودن نسخه امنیتی یا انتشار جزئی ، به طور خودکار خود را به روز کند. برای نسخه های اصلی ، باید خودتان به روزرسانی کنید. همچنین باید خودتان بروزرسانی افزونه و فالب را تنظیم کنید.

آپدیت اتوماتیک افزونه های وردپرس

به روز نگه داشتن سایت وردپرس خود برای امنیت و ثبات سایت بسیار مهم است. کتاب راهنمای ما را ببینید که چرا همیشه باید از آخرین نسخه وردپرس استفاده کنید. همین مورد برای همه پلاگین ها و تم های نصب شده در وب سایت شما صدق می کند. برای دریافت ویژگی ها و اصلاحات جدید ، باید بروزرسانی هایی را برای طرح زمینه ها و پلاگین ها نصب کنید. با این حال ، ممکن است متوجه شده باشید که برخی از آنها بیشتر از بقیه به روز می شوند. بسیاری از افزونه های محبوب تقریباً هر هفته بروزرسانی می شوند  ، بروزرسانی خودکار افزونه های وردپرس روشی جدید از سوی وردپرس می باشد که باعث سهولت و کاهش زمان در آپدیت افزونه ها و قالب ها می شود.

آپدیت جدید تیم توسعه دهنده وردپرس

تیم توسعه دهنده وردپرس در حال کار بر روی افزودن مکانیزم به روزرسانی خودکار به مضامین و افزونه ها ، منبع مشترک هک وب سایت است ، اساساً به این دلیل که دارندگان سایت معمولاً مضامین و افزونه ها را نصب می کنند و سپس به روزرسانی آنها را فراموش می کنند.

کار بر روی این ویژگی ماه ها پیش آغاز شده است

در حال حاضر ، ویژگی به روزرسانی خودکار برای افزونه ها قبلاً پیاده سازی شده است و کار در زمینه

افزودن آن به ویژگی تم های وردپرس در حال انجام است

هنگامی که گزینه به روزرسانی خودکار برای نسخه های پایدار سیستم مدیریت محتوای وردپرس (CMS) گسترش یافت ، دارندگان سایت می توانند با بررسی گزینه ای در پنل های مدیریت سایت خود ، مضامین و افزونه ها را برای بروزرسانی خود پیکربندی کنند.

در زیر تصاویری از چگونگی شکل گیری این گزینه های جدید به روزرسانی خودکار ، پس از توسعه ، آورده شده است

zdnet

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
02136124922